Postavičky a zvieratká ako dekorácie

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ak hľadáte konkrétnu dekoráciu, vyberte si podkategóriu v e-shope:

Po prejdení do e-shopu si môžete pozrieť kompletnú ponuku a informácie ku všetkým dekoráciám (cena, dostupnosť).

MAGAZÍN

Dovoľte vašej osobnosti sa prejaviť. Dotvorte si záhradu podľa svojich predstáv. Preneste svoju individualitu do svojho vonkajšieho obytného priestoru aj pomocou radu ozdôb a sôch do záhrady. Od zvieracích postavičiek až po rozprávkové, v štýle, ktorý vám vyhovuje. Vyberte si z kolekcie klasických alebo súčasných vzorov, ktorými doplníte vašu záhradu. Aj v prípade nízkeho rozpočtu môžete s touto ponukou jednoducho ozdobiť a oživiť akékoľvek plány, aké máte. Postavičky a dekorácie sú dostupné v krásnych živých farbách, vhodných do letnej záhrady, ale aj v klasických bledých keramických farbách (napr. kačice, ktoré by sa ohromne hodili ku záhradnému jazierku s množstvom zelene alebo zvieratká so zabudovaným solárnym svetlom).

Trpaslík kýchal so solárnou lampou

Záhradné dekorácie ponúkajú aj množstvo praktických výhod, ktoré na prvý pohľad vôbec nie je vidno. Môžete si do večernej záhrady vybrať aj z ponuky zvieratiek s led svetlom alebo solárnym svetlom. Pre milovníkov večerného posedávania v záhrade je to okrem otázky dekorácie aj otázka bezpečnosti a úspory finančných prostriedkov na elektrickú energiu (alebo nákup sviečok).

Iné dekorácie do záhrady

Postavičky sú dajú umiestniť na akékoľvek tematické miesto v záhrade. Napríklad ku jazierku sú dostupné dekorácie vo forme zvieratiek spätých s vodným prostredím. V ponuke je množstvo žabiek, rôznych veľkostí a v rôznych pozíciách. Žabky svojím prevedením sčasti splývajú s prostredím a pôsobia skôr milým a úsmevným dojmom.

Do záhrad, v ktorých sa nenachádza jazierko alebo bazén, je možné si vybrať z ďalšej ponuky postavičiek. V ponuke je množstvo klasických postavičiek, ako sú napríklad trpaslíci. V rôznych štýloch, farbách a veľkostiach. Okrem toho, že si môžete nakombinovať jednotlivé typy trpaslíkov, môžete si aj kúpiť už hotovú sadu viacerých trpaslíkov v tom istom štýle (mixy). Kto by nepreferoval trpaslíkov, je tu ešte možnosť iných zvieratiek (vtáčiky, psíky) alebo originálnej keramiky, napríklad v podobe topánok alebo hríbikov. Veľmi pekne dekoratívne pôsobia aj napríklad krásne búdky pre vtáčikov alebo vtipné zapichovacie zvieratká.

Topánka, 20 x 16 cm

 

Ďalšie roztomilé figúrky, ktoré sa nachádzajú po prekliknutí do e-shopu:

Máte radi kvety a surikaty? Potom sa Vám určite bude páčiť náš nápad na dekoráciu. Roztomilé surikaty

Máte radi kvety a surikaty? Potom sa Vám určite bude páčiť náš nápad na dekoráciu. Roztomilé surikaty pripevnené na kvetináč oživia Vašu kvetinovú výzdobu.

 

Dekorácia na Halloween „Tekvica s tancujúcim medvedíkom“, S vypínačom
LED s farebnou hrou svetiel.

 

 

Dekorácia „Zajačia rodinka“, Výška 33 cm, Odolná voči počasiu, Ako živá a s láskou vyrobená! Starostlivá zajačica s malými zajačikmi je krásnym darom k Veľkej noci, z ktorého budete mať radosť po celý rok.

Tipy na solárne dekorácie do záhrady

Ak chcete, aby vám dekorácie na záhrade plnili okrem dekoračnej úlohy aj úlohu nejakú praktickú, napr. osvetľovanie chodníka alebo záhrady, kde si radi v lete do večera posedíte s priateľmi, potom máme pre vás zopár tipov.

Solárne dekorácie do záhrady -tipy

Solárna fontána s trpaslíkmi

Solárny pohon. Guľa svieti po zotmení. Teraz tiež môžete s našimi dôvtipnými trpaslíkmi obdivovať magickú solárnu guľu, ktorá bude osvetľovať Vašu záhradu alebo terasu. Trpaslíci na záhrade sú obľúbenou kategóriou dekorácií, preto nikdy nevyjdu z módy a vždy rozveselia vašu záhradu alebo terasu.

Dekorácia Dráčik do záhrady 

Okrem klasických figúrok a postavičiek do záhrady, sa dnes ponúkajú aj iné, exotickejšie zvieratká, ale v nemenej krásnom vyhotovení. To platí aj pre dráčiky, ako samostatné zvieratká, alebo napríklad so solárnym svetlom, alebo detektorom pohybu.

Zábavné postavičky do záhrady so solárnym osvetlením

Solárna korytnačka s kvetináčom

Rozkošná korytnačka poteší každé srdiečko. Pancier korytnačky slúži ako kvetináč pre vaše obľúbene kvety či sukulenty. Keď slnko zapadne, oči korytnačky sa zažnú bielou LED. Nabíjané sú počas dňa solárnou energiou.

Odolné poveternostným vplyvom.

Parametre produktu:
Farba výrobku: zelená.
Materiál: umelý kameň.
Výška výrobku: 11 cm.
Šírka výrobku: 10 cm.
Dĺžka produktu: 15 cm.
Napájanie: solárne.
Batérie: dobíjacie.
Batérie súčasťou balenia: áno.

Dekorácia Ježko Hugo s LED Lampášom

Ježko Hugo vytvorí so svojím lampášom tú najlepšiu náladu, či už pri dverách alebo v obývačke. Je veľmi detailný a lampáš je vybavený čajovým svetlom LED s teplou bielou LED diódou. Môžete ho umiestniť doma alebo v chránenom vonkajšom priestore.

Parametre produktu
Farba výrobku: hnedá, červená, béžová, biela.
Materiál: terakota
Výška výrobku: 30 cm
Šírka výrobku: 16,5 cm
Hĺbka výrobku: 18 cm.

Odporúčame aj: 3 JEŽKOVIA S LAMPÁŠOM AKO JESENNÁ DEKORÁCIA PRED VCHODOVÉ DVERE

Dekorácie v našom katalógu si môžete pozrieť v podkategórii: Záhradné dekorácie

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Tagged ,

Pridaj komentár