Postavičky a zvieratká ako dekorácie

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Dekorácie do záhrady v e-shope: Záhradné dekorácie

Dovoľte vašej osobnosti sa prejaviť. Dotvorte si záhradu podľa svojich predstáv. Preneste svoju individualitu do svojho vonkajšieho obytného priestoru aj pomocou radu ozdôb a sôch do záhrady. Od zvieracích postavičiek až po rozprávkové, v štýle, ktorý vám vyhovuje. Vyberte si z kolekcie klasických alebo súčasných vzorov, ktorými doplníte vašu záhradu. Aj v prípade nízkeho rozpočtu môžete s touto ponukou jednoducho ozdobiť a oživiť akékoľvek plány, aké máte. Postavičky a dekorácie sú dostupné v krásnych živých farbách, vhodných do letnej záhrady, ale aj v klasických bledých keramických farbách (napr. kačice, ktoré by sa ohromne hodili ku záhradnému jazierku s množstvom zelene alebo zvieratká so zabudovaným solárnym svetlom).

Trpaslík kýchal so solárnou lampou, Cena: 10,99 €

Záhradné dekorácie ponúkajú aj množstvo praktických výhod, ktoré na prvý pohľad vôbec nie je vidno. Môžete si do večernej záhrady vybrať aj z ponuky zvieratiek s led svetlom alebo solárnym svetlom. Pre milovníkov večerného posedávania v záhrade je to okrem otázky dekorácie aj otázka bezpečnosti a úspory finančných prostriedkov na elektrickú energiu (alebo nákup sviečok).

Iné dekorácie do záhrady

Postavičky sú dajú umiestniť na akékoľvek tematické miesto v záhrade. Napríklad ku jazierku sú dostupné dekorácie vo forme zvieratiek spätých s vodným prostredím. V ponuke je množstvo žabiek, rôznych veľkostí a v rôznych pozíciách. Žabky svojím prevedením sčasti splývajú s prostredím a pôsobia skôr milým a úsmevným dojmom.

Do záhrad, v ktorých sa nenachádza jazierko alebo bazén, je možné si vybrať z ďalšej ponuky postavičiek. V ponuke je množstvo klasických postavičiek, ako sú napríklad trpaslíci. V rôznych štýloch, farbách a veľkostiach. Okrem toho, že si môžete nakombinovať jednotlivé typy trpaslíkov, môžete si aj kúpiť už hotovú sadu viacerých trpaslíkov v tom istom štýle (mixy). Kto by nepreferoval trpaslíkov, je tu ešte možnosť iných zvieratiek (vtáčiky, psíky) alebo originálnej keramiky, napríklad v podobe topánok alebo hríbikov. Veľmi pekne dekoratívne pôsobia aj napríklad krásne búdky pre vtáčikov alebo vtipné zapichovacie zvieratká.

Topánka, 20 x 16 cm, Cena: 5,10 €

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Tagged ,

Pridaj komentár