Grily na drevené uhlie

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Naše tipy: V prípade záujmu prejdite do e-shopu

 

Záhradný gril Round

Gril Cattaro MESSINA 13033

Pozrieť všetky grily

Po prejdení do e-shopu si môžete pozrieť kompletnú ponuku a aktuálne informácie aj ku grilom z našich tipov (ako napr. cena, dostupnosť).

Porovnanie malých grilov do záhrady z našich tipov

Záhradný gril Round – s kolieskami

Potrebujete lacný a ľahký gril na občasné grilovanie na brehu rybníka, na záhrade či terase nie ste nároční na grilovanie? Prečo utrácať za teda drahé grily? Tento otvorený záhradný gril so smaltovanou grilovací vaňou a dvojitou grilovacou plochou opatrený kolieskami pre jednoduché premiestnenie sa skvele hodí pre pohodlné grilovanie mäsa, rýb či zeleniny.
Parametre a špecifikácia:
Farba: červená.
Hmotnosť: 3,86 kg.
Materiál: smalt.
Priemer: 40,5 cm.
Výška (cm): 68 cm.

Gril na drevené uhlie CATTARA TARANTO – momentálne nedsotupný

Moderné gril TARANTO pre záhrady a terasy. Konštrukcia je vyrobená z kvalitného oceľového plechu so smaltovanou povrchovou úpravou. Držadlá sú z odolného plastu a majú dostatočný priestor pre úchop. Mobilitu zaisťujú tri kovové nohy, doplnené o spevňujúce rám v spodnej časti. Naviac je gril vybavený kolieskami z plastu, ktoré zaručujú dostatočnú pohyblivosť. Gril je vybavený regulovateľnou ventiláciou a vysúvacím popolníkom. Veko grilu je úplne odnímateľné, opatrené teplomerom a z vnútornej strany hákom pre zavesenie. Gril je ďalej vybavený roštom z chrómovanej ocele pre samotnú tepelnú prípravu Vašich pochutín.

Technické parametre:

– grilovacie priestor: ø 55 cm.
– grilovacie výška: 72 cm.
– rozmery grilu: 96 x 66 x 58 cm.
– 2x kolieska.
– povrchová úprava: smaltovanie.
– rošt: chrómovaná oceľ.

Gril na drevené uhlie na terasu Cattaro MESSINA 13033

Gril MESSINA pre záhrady a terasy.

Konštrukcia je vyrobená z kvalitného oceľového plechu so smaltovanou povrchovou úpravou. Držadlo na veku je drevené a má dostatočný priestor pre úchop.

Stabilitu grilu zaisťujú kovové nohy, doplnené o spevňujúce rám v spodnej časti, spodná časť je navyše vybavená kolieskami z plastu, ktoré zaručujú dostatočnú pohyblivosť.

Gril je vybavený regulovateľnou ventiláciou a vysúvacím popolníkom. Veko je úplne odnímateľné, z vnútornej strany opatrené hákom pre zavesenie na bok grile.

Pre samotnú tepelnú prípravu Vašich pochutín je gril opatrený roštom z chrómovanej ocele. Odkladací priestor zaisťujú dve drevené poličky s rozmermi 31 x 21 cm umiestnené na bokoch grile.

Technické údaje
grilovacie priestor priemer 45 cm.
grilovacia výška 78 cm.
rozmer grilu 93 x 102 x 47 cm.
pojazdný áno, 2 x kolieska.
povrchová úprava smaltovanie.
rošt chrómovaná oceľ.

Všetky grily v našom katalógu si môžete pozrieť v podkategórii: Záhradné grily

Výhody a nevýhody grilov na drevené uhlie

Bez ohľadu na to, či kempujete pod hviezdami, alebo sa jednoducho zabávate na zadnom dvore, grilovanie pomocou dreveného uhlia je jednoduchý a ideálny spôsob, ako podávať chutné jedlo. Drevené uhlie alebo ešte lepšie brikety sú  na tento účel lepšou alternatívou ako klasické drevo, keďže produkujú viac-menej tepelné vyžarovanie, ktoré je vhodné pre grilovanie.  Tento článok vám povie viac o griloch na uhlie a príprave jedla na nich.

grily na drevené uhlie

 

Gril s viacerými nastaveniami pre grilovanie, Hecht Malaga, Cena: 84,99 €

Znaky:

  • Najbežnejšie grily na drevené uhlie sú jednoduché, ľahko použiteľné a používajú ako palivo brikety z uhlia.
  • Grily na uhlie sú najlacnejšie grily, ale po každom použití vyžadujú nové uhlie.
  • Uhlie dodáva jedlu príjemnú chuť.
  • Na tomto type grilov nemáte ovládacie gombíky na reguláciu teploty. Zariadenie s dvomi zónami vytvára oblasť priameho horúceho tepla na povrchu grilu, ktoré slúži na zapečenie a pečenie a chladnejšiu nepriamu tepelnú zónu, kde sa jedlo môže piecť pomalšie.
  • Tieto grily môžu dosiahnuť vyššie teploty ako grily na plyn – môžu dosiahnuť až okolo 300 stupňov Celzia.
  • Pomalšie sa rozpaľujú ako plynové alebo elektrické grily.
  • Vyžaduje sa viac čistenia – gril sa musí po každom použití vyčistiť.
  • Môže sa použiť s komínom na uhlie, aby sa rozpálil rýchlejšie.

Výhody: pomalé grilovanie, čím sa dosiahne vynikajúca chuť jedla, varenie s otvoreným plameňom vonku

Nevýhody: Trvá dlhšie, kým sa rozpáli, nutné časté čistejšie

Ako nakupovať grily na drevené uhlie:  Ak máte takú možnosť, investujte do liatinového roštu, keďže ten lepšie vedie teplo ako rošt z nehrdzavejúcej ocele. A uistite sa, že povrch je dostatočne veľký na to, aby vyhovoval veľkým kusom mäsa, ako sú rebrá a hrudník, ktoré sú niekedy neoddeliteľnou súčasťou barbecue. Vždy berte do úvahy aj to, pre akú skupinu ľudí sa bude väčšinou grilovať. Gril by mal mať aj bočný odkladací priestor na odkladanie už hotového jedla, resp. pripraveného jedla na grilovanie.  Výhodou pokrievok s teplomerom je to, že nemusíte stále otvárať a sledovať teplotu grilovania.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Tagged

Pridaj komentár