Vianočné dekorácie a vianočné reťaze – vonkajšie a na stromček

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

V prípade záujmu prejdite priamo do e-shopu:

Vianočné reťaze

Vianočné dekorácie

Po prejdení do e-shopu si môžete pozrieť kompletnú a aktuálnu ponuku reťazí a dekorácií (cena, dostupnosť).

Pokračovanie magazínu:

Inšpirácie na vianočné dekorácie

Vianočný stromček je len začiatok. Počas tohto sviatočného obdobia sa často dom zdobí vianočnými ozdobami od predných dverí až po kuchyňu čo najslávnejšie. Ak patríte tým, ktorí sa do zdobenia tiež zapájajú, máme pre vás niekoľko nápadov ako si v domácnosti dotvoriť vianočnú atmosféru.

Voľte prírodné materiály

Inšpirujte sa prírodou pri pláne vianočného zdobenia. Použite čerstvé zelené vetvy z ihličnatých stromov, garlandy a vence v kombinácii s citrusmi, mandarínkami a pomarančmi. Dodá to vášmu domovu krásny prírodný vzhľad a neprekonateľnú vôňu. Zeleň, ako napríklad ihličie, dodá miestnosti sviežu lesnú arómu.

Nebojte sa umelých stromčekov


Ak vás hnevá neporiadok, ktorý zanecháva živý stromček vo vašej obývačke, potom sa nebojte skúsiť aj umelé stromčeky . Okrem toho umelé stromčeky majú často ohybné konáriky, ktoré sa ľahko ohýbajú a bez problémov udržia vianočné ozdoby tam kde ich potrebujete. Ale chýba vám vôňa borovice? Aj tu vám poradíme. Skúste zopár vonných sviečok s touto arómou a budete prekvapení (ale nie príliš blízko k stromu!).

Založte si poličku s vianočnou tematikou

 

Police niekedy doslova prosia, aby ste ich premenili na sviatočné ukážkové police, ktoré ozdobia a prekvapia každého v tomto nádhernom čase. Nebojte sa a skúste aj tu niečo pekné vytvoriť. Využite svoje knižnice ako príležitosť pre dotvorenie vianočnej atmosféry. Priložte na poličky vianočné ozdoby, stolové stromčeky a iné ozdoby s vianočným nádychom. Ak vás nič nenapadá, skúste si niečo na túto tému dohľadať na internete. Mnoho gazdiniek sa rado chváli svojimi úspechmi v zdobení domu na internete alebo napr. na instagrame.

Rozžiarte aj netradičné miesta

Nedržte sa tradičnej normy pokiaľ ide o umiestnenie vonkajších svetiel. Skúste ich prehodiť okolo zábradlia, konárikov a iných terénnych prvkov v okolí vášho domu, ktoré by osvetľovali váš dvor – nielen váš dom. Farbu žiaroviek na vianočnej reťazi si môžete zvoliť podľa vlastných preferencií. Respektíve okrem tradičných vianočných reťazí, môžete použiť aj iné svetelné vianočné dekorácie, napr. hviezdu alebo reťaze z vianočných figúrok.

Použite zlaté metalické ozdoby

Zvýraznite neutrálne farby so zlatými odtieňmi rôznych ozdôb. Pri výzdobe sviatočných dní môžete integrovať prírodné prvky, svetlá (sviečky alebo jednoduché vianočné svetlá) a trochu ozdôb v zlatých odtieňoch dokopy (či už v stuhách, ozdobách alebo predmetoch). Listy, ihličie sú vždy obľúbené, najmä vo vencoch posiatych krásnou zlatou stuhou. Tie vytvárajú elegantné dekorácie na akýchkoľvek dverách, pričom môžete pridať aj nejaké sklenené ozdoby, ktoré budú odrážať krásny lesk.

Zvoľte ako základ bielu farbu

V tomto zimnom sviatočnom období si aj v interiéri môžete urobiť zimnú atmosféru a to tak, že využite napríklad vatové chumáče na dekorovanie, ktoré navodia hustý sneh. Takýto sneh môžete uložiť na poličky, na schodište, stromček a podobne. Umelý sneh je možné kúpiť aj v spreji. Záleží na vás, akú formu zvolíte. V kombinácii s kontrastnými červenými ozdobami, vynikne ešte viac.

Inšpirujte sa moderným zdobením

Skúste moderné, zábavné, minimalistické zdobenie stromčeka s geometrickými zlatými ornamentmi, ako je ten v škandinávskom štýle. Skromne pôsobiaci stromček, ktorý s minimálnym množstvom ozdôb vynikne svojou prirodzenou zeleňou.

Použite darčeky ako súčasť dekorácií

Prečo tráviť všetok ten čas balením darčekov, ak majú byť pod stromčekom len chvíľu? Ozdobte schodisko darčekmi v rôznych zábavných vzoroch pre jednoduchú, ale elegantnú výzdobu. Darčeky vyniknú, ak baliaci papier a stuhy, ich vzory, budú v kontraste ku pozadiu, teda farebnú okoliu, voči ktorému budú umiestnené. 

Naše tipy na vianočné reťaze a ozdoby

 

Reťaz vianočná 500LED 50+5m WW TM RETLUX RXL217 – teplá biela farba

Vánoční řetěz 500LED.
Celková délka kabelu: 55 m.
Délka osvětlené části: 50 m.
Délka přívodu: 5 m.
Počet LED: 500.
Barva světla: teplá bílá.
Vhodný pro venkovní i vnitřní použití.
Krytí: IP 44.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pridaj komentár