Veľkonočné dekorácie na dvere, stôl a záhradu

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ak hľadáte konkrétne dekorácie, vyberte si podkategóriu e-shopu pre veľkonočné dekorácie:

Dekorácia na dvere “Zajac”, žltá

Veľkonočný veniec

Všetky dekorácie

 


Pokračovanie článku:

Tipy na veľkonočné dekorácie domácnosti

S príchodom jari sa aj my akoby začíname prebúdzať zo zimného spánku a prvou príležitosťou, kedy my gazdinky máme možnosť využiť svoje dekoračné vlohy v domácnosti je Veľká Noc. Ak nemáme veľa voľného času, potom sú obchody, v ktorých sa dá tiež nájsť množstvo krásnych veľkonočných dekorácií. Ak máme naopak trochu voľného času a celkom nás aj tvorba handmade vecí baví, potom si môžeme veľkonočné dekorácie vyrobiť a naaranžovať sami. Pomôže nám v tom príroda, papierníctvo, alebo galantéria s dobrou ponukou napríklad stužiek, alebo iného materiálu. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi, ktoré sú pomerne ľahké a v konečnom vyhotovení, zábavné, svieže a originálne.

Girlandy z papierových vajíčok

Toto je pomerne jednoduchý tip ako si vyrobiť nejaké veľkonočné dekorácie. Jednoducho si povystrihujete z rôznofarebných papierov vajíčka, koľko chcete a v akej veľkosti chcete a upevníte na šnúrky, aby vám z toho vznikla pekná šnúra na zavesenie hocikde, či už na stenu, nad kozub a podobne. Je to jednoduché, a preto sa nemusíte obmedzovať vo fantázii. Okrem vajíčok môžte použiť iné veľkonočné námety, ako sú napríklad zajkovia, barančeky, kuriatka a podobne. Okrem toho môžte vyskúšať aj iný materiál, ako len papier.

Vetvičky s farebnými cukríkmi v tvare vajíčok

Táto sladká dekorácia pôsobí veľmi zaujímavo a veselo. Drobné farebné cukríky v tvare vajíčok, ktoré sú pomocou napríklad nalepovacej pištole prilepené na konce vetvičiek, oživia na hnedých konárikoch priestor a vytvoria tú správnu veľkonočnú atmosféru. Ku váze s vetvičkami môžte doplniť aj rôzne veľkonočné figúrky. Vcelku táto kombinácia pôsobí nádherne.

Vajíčka s tetovačkami

Nie je to žiadna novinka, ale aby sa predsa len nezabudlo aj na túto možnosť, tak si ju pripomenieme. Na vyfúknuté a očistené vajíčka opatrne nalepíme rôzne tetovačky s krásnymi obrázkami napríklad vtáčikov alebo motýľov. Obrázkové vajíčka určite potešia najmä najmenších a zároveň sa pri tom môžu učiť spoznávať prírodu.

 

Veľkonočný veniec s vajíčkami

Tento veniec na dvere si vytvoríte pomocou polystyrénového vence, na ktorý budete postupne po vrstvách pridávať materiál na zdobenie. Spodnú časť tvorí zelený základ s kvetinovými dekoráciami a vrchnú rôznofarebné vajíčka s výraznou stuhou v hornej časti venca. V každej lepšej galantérii, by mali mať v ponuke aj zapichovacie vajíčka na aranžovanie a umelé kvietky. Ak máte takú možnosť, namiesto umelých kvietkov môžete použiť aj sušené prírodné kvety. Ako základ môžete použiť machový veniec, ktorý je už so zeleným základom.

Veľkonočný obrus z juty

Tento originálny obrus si môžete vyrobiť samé a to z prírodnej látky, metráže juty, šablóny na maľovanie a farieb na textil. Plus brmbolec, ako chvostík si môžte vyrobiť z bielej vlny. Minimalistické, ale príjemné zdobenie na veľkonočný stôl. Okrem zajačika môžte použiť aj iné námety, alebo nemusíte jutu farbiť, ale našiť z rôznych iných textilných materiálov vystrihnutých zajačikov podľa vlastného vkusu.

Vajíčka v pohároch

Nezahoďte staré poháre, ale vytvorte z nich pestrofarebné dekorácie na akúkoľvek príležitosť. Nalepte si na poháre veľkonočné obrázky, ktoré nezamaľujete a neskôr odlepíte. Potom použite farbu na sklo a obmaľujte obrázky, tak aby po ich odlepení bolo vidieť vnútro poháru. Takto môžete použiť barančeka, zajačika, kuriatko alebo niečo iné. Vrch poháru pod závitom môžte dozdobiť stužkou. Vnútro zase môžte vyplniť veľkonočnými vajíčkami, či už vyfúknutými, čokoládovými alebo nejakými dobrotami z rúry.

Váza s vajíčkami

Krásne jarné osvieženie do bytu a vo forme veľkonočných vajíčok v monochromatickej zelenej a rozkvitajúcich vetvičiek. Nafarbené vajíčka v zelených odtieňoch vložte do vázy spolu s čerstvými vetvičkami s kvietkami a nechajte vyniknúť v akomkoľvek priestore. Decentné, ale pritom krásne jarné zdobenie interiéru.

Tipy z e-shopu, kam sa dostanete po prekliku do konkrétnej podkategórie na začiatku článku:

Dve roztomilé ovečky s kvetináčom, v ktorom sú Vaše obľúbené kvety, kaktusy alebo aranžmány zo sušených kvetov zvlášť krásne. Odolný voči počasiu. Na vysadenie kvetinami. Dodávané bez kvetín.
Materiál – Polyrezín.
Rozmer 20 x 18 x 15 cm. Kvetináč výška 8 cm, Pr. 8 cm.

Veľkonočné dekorácie v košíku

Kvetinový kôš so zajačikom

Nemusí ísť len o kvetinový aranžmán. Tento bohato zdobený ratanový kôš s nežnými kvetmi, mašľou a roztomilým zajačikom je vždy dobre prijatý. Hotový aranžmán. Ideálny darček k Veľkej noci. Dokonale vyzdobený.
Materiál Ratan/textil/plast.
Rozmer 20 x 19 cm.

Jarný veniec z ratanu

S figúrkou zajaca. Na dvere, stenu alebo stôl. Celá farebná nádhera jari v kvetinovom venci z krušpánu – zdobenom vzdušnou stužkou a roztomilým zajačikom.
Materiál Ratan/plast/textil.
Rozmer Priem. 28 cm.

Pre ďalšie veľkonočné dekorácie prejdite do e-shopu, kde nájdete aktuálnu ponuku predajcu.

Všetky dekorácie do bytu si v katalógu môžte pozrieť v kategórii: Dekorácie do bytu 

 

 

 

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pridaj komentár