Poschodový stojan na zákusky a jednohubky

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Naše tipy: V prípade záujmu predjite do e-shopu.

Orion Sklenený etažér na cukrovinky Ema, 3 poschodia

Orion Sklenený etažér na cukrovinky Ema

Banquet 3-poschodový stojan na cukrovinky Lavender

Banquet stojan na cukrovinky Lavender

Po prejdení do e-shopu si môžete pozrieť kompletnú ponuku stojanov na zákusky a aktuálne informácie aj ku stojanom z našich tipov (ako napr. cena, dostupnosť).

Poschodový stojan – na zákusky, koláčiky, pečivo, ovocie i jednohubky

Orion Sklenený etažér na cukrovinky Ema, 3 poschodia – na oslavy, posedenie

Popis

Či už organizujete rodinnú oslavu alebo posedenie s priateľmi, umiestnite vybrané dobroty do tohto trojposchodového stojana z kolekcie EMA. Hodí sa na zákusky, koláčiky, pečivo, ovocie i jednohubky. Tvorí ho kovové držadlo s okrúhlym zakončením, ktoré uľahčuje jeho prenášanie.
Ďalej má tri sklenené taniere, ktoré majú priemer 15, 20 a 25 cm. Jednoduchý, ale elegantný dizajn v kombinácii s použitým materiálom ladí k takmer každej kuchynskej súprave.

Parametre a špecifikácia

Hmotnosť:1,32 kg
Materiál:sklo
Priemer:25 cm
Umývačka:nie
Výška (cm):33 cm
Výber z recenzií
Plusy a Mínusy: Spokojná, splnil moje očakávania. Výborná kvalita za rozumnú cenu. Pri montáži treba byť opatrný. Nie silno dotiahnuť závit na týči k podnosu, lebo sa potom sklenený podnos zospodu rozpadá, drolí..

Banquet 3-poschodový stojan na cukrovinky Lavender – v provensálskom štýle

Popis

S týmto trojposchodovým stojanom budete mať všetky cukrovinky na dosah ruky a ešte ušetríte veľa miesta na stole. Stojan so špeciálnym úchytom pre jednoduchšie prenášanie je vynikajúci na štýlové servírovanie múčnikov, chuťoviek a pod. alebo ako praktický stojan na cukrovinky. Priemery jednotlivých tanierov sú 22,5 cm, 19 cm a 15,5 cm.

Vychutnajte si atmosféru slnečnej Provence. Obľúbená kolekcia Lavender prinesie vôňu levandule priamo do vašej kuchyne. Klasické prevedenie v kombinácii rustikálneho levanduľového motívu a modernej fialovej rozžiari váš kuchynský stôl.

Parametre a špecifikácia

Farba:biela
Materiál:porcelán
Mikrovlnka:nie
Umývačka:nie

Výber z recenzií
Plusy a Mínusy: Veľmi praktický. Rýchle vybavenie. Jemný a ľahký dizajn! Vkusný stojanček na ktorom sa budú pekne vyzerať cukrovinky. Som spokojná, hlavne nezaberie veľa miesta na stole.

Viac v článku: ETAŽÉR NA KOLÁČE – STOJAN NA OVOCIE, ZÁKUSKY, INÉ

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.