Etažér na koláče – stojan na ovocie, zákusky, iné

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Naše tipy: V prípade záujmu prejdite do e-shopu:

Banquet 3-poschodový stojan na cukrovinky Lavender

Banquet 3-poschodový servírovací stojan Sofia

Pozrieť všetky stojany

Po prejdení do e-shopu si môžete pozrieť kompletnú ponuku a aktuálne informácie aj ku stojanom z našich tipov (ako napr. cena, dostupnosť, poprípade hodnotenie).

Etažér na koláče – viacposchodový stojan pre servírovanie

Etažér na koláče alebo stojan na koláče je veľmi praktickým pomocníkom pri servírovaní. Nielenže šetrí miesto na jedálenskom stole, ale je aj estetickým doplnkom, ktorý môže celkovému stolovaniu dodávať svoj štýl. Okrem toho, prečo sa takto krásne nepochváliť aj vlastnými koláčikmi, alebo hocijakými krásne zdobenými koláčikmi, ktoré sa patrí aj krásne naservírovať.

Banquet 3-poschodový stojan na cukrovinky Lavender – vintage štýl

S týmto trojposchodovým stojanom etažérom na koláče na stôl budete mať všetky cukrovinky na dosah ruky a ešte ušetríte veľa miesta na stole. Stojan so špeciálnym úchytom pre jednoduchšie prenášanie je vynikajúci na štýlové servírovanie múčnikov, chuťoviek a pod. alebo ako praktický stojan na cukrovinky. Priemery jednotlivých tanierov sú 22,5 cm, 19 cm a 15,5 cm.
Vychutnajte si atmosféru slnečnej Provence. Obľúbená kolekcia Lavender prinesie vôňu levandule priamo do vašej kuchyne. Klasické prevedenie v kombinácii rustikálneho levanduľového motívu a modernej fialovej rozžiari váš kuchynský stôl. Celá kolekcia Lavender v e-shope.

Parametre a špecifikácia:

Farba:biela
Materiál:porcelán
Mikrovlnka:nie
Umývačka:nie

Výber z recenzií :

Vkusný stojanček na ktorom sa budú pekne vyzerať cukrovinky. Som spokojná, hlavne nezaberie veľa miesta na stole. 

Po prejdení do e-shopu vám odporúčame prečítať si aj všetky aktuálne hodnotenia daného produktu.

Banquet 3-poschodový servírovací stojan Sofia – na zákusky

S týmto trojposchodovým stojanom budete mať všetky cukrovinky na dosah ruky a ešte ušetríte veľa miesta na stole. Stojan so špeciálnym úchytom pre jednoduchšie prenášanie je vynikajúci na štýlové servírovanie múčnikov, chuťoviek a pod. alebo ako praktický stojan na cukrovinky.

Priemery jednotlivých tanierov sú 22,5 cm, 19 cm a 15,5 cm.
Parametre a špecifikácia:
Farba: biela.
Materiál: porcelán.
Mikrovlnka: nie.
Priemer: 22,5 cm.
Umývačka: nie.
Výška (cm): 34 cm.

Výber z recenzií:

Plusy a Mínusy: S produktom som spokojná. Ľahko umývateľný a skladovateľný. Čo sa dizajnu týka, v jednoduchosti je krása.
S produktom som spokojná. Ľahko umývateľný a skladovateľný. Čo sa dizajnu týka, v jednoduchosti je krása. Produkt ma sklamal, šróbka na spodu vyčnieva takže nie je stabilný. Nemá stabilitu. stále využívame, nezaberá veľa miesta. Velmi pekny.

Po prejdení do e-shopu vám odporúčame prečítať si aj všetky aktuálne hodnotenia daného produktu.

Inšpirácie na rôzne etažéry na koláče

Zaujímavo poskladaný dočasný stojan na koláče. Stojan pozostáva z plytkého dezertného taniera a z podšálky a šálky. Okrem originality tento stojan má aj krásne živé a veselé farby, ktoré určite zapadnú do každej veselej spoločnosti. Šálku na samom vrchu je tiež možné využiť na rôzne drobnosti, napríklad posýpku, pomleté oriešky, alebo niečo podobné čím je možné dochutiť si ešte koláčiky.

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pridaj komentár