Kvetináče na bylinky – poschodové

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Naše tipy: V prípade záujmu prejdite do e-shopu.

Kvetináč na bylinky Coubi 3 poschodia, biely

Kaskáda závesná 3-dielna terakota

Pozrieť všetky kvetináče

Po prejdení do e-shopu si môžete pozrieť kompletnú ponuku a aktuálne informácie aj ku kvetináčom z našich tipov (ako napr. cena, vzory, dostupnosť).

Kvetináče na bylinky – popis a recenzie našich tipov

Ak túžite mať v lete do šalátov a na grilovanie vždy čerstvé zelené bylinky, máme pre vás tip na praktický kvetináč, v ktorom si môžete vypestovať bylinky podľa vášho výberu. Pre tento účel sú vhodné kvetináče v tipoch nižšie.

Poschodový Kvetináč na bylinky Coubi biely – aj na balkón

Kvetináče Coubi vhodné napr. pre vysádzanie bylinkami či inými drobnými rastlinkami ako napr. kalanchoe, fialky, šťastie alebo napríklad aj jahody … Vám spríjemnia prostredie nielen v kuchyni, ale aj na terase. Kvetináče sú opatrené vnútornou vložkou, pod ktorou sa vytvorí zásobník zálievky, ktorá postupne preteká otvormi do nižších poschodí takže nehrozí preliatie.

Výška (cm): 38 cm.

Výber z recenzií pre poschodový kvetináč

Plusy a Mínusy: Paráda výborný. Perfektný kvetináč na viacero druhov byliniek. Veĺmi praktický, šetrí plochu, vhodný aj na malý balkón. Vrele doporučujem!!! Maximálne praktický pre pestovanie viacerých druhov byliniek. Ľahký materiál, vkusný dizajn, jednoduchý, ale na bylinkovú mini záhradku pre mňa ako stvorené. Vhodné do interiéru aj exteriéru, úspora miesta výhodou. Fantastické dózy na bylinky. Bol to darček. Praktický spôsob prechodu závlahy po poliatí. Netreba každé zvlášť.

Kaskáda závesná 3-dielna terakota – dĺžka 75 cm

Ideálne riešenie pre pestovanie rastlín na malom priestore. Trojposchodový plastový kvetináč je skvelý pre pestovanie okrasných kvetín, zeleniny, byliniek i jahôd. Je len na vás, či ho postavíte na zem alebo zavesíte na retiazku s max. dĺžkou 75 cm.

Parametre a špecifikácia:
Farba: oranžová
Priemer: 35 cm
Výška (cm): 33 cm.

Kvetináč na bylinky Coubi 3 poschodia, zelená – momentálne nedostupný

Kvetináče Coubi vhodné pre vysádzanie bylinkami či inými drobnými rastlinkami ako napr. kalanchoe, fialky, šťastie či napríklad aj jahodami vám spríjemnia prostredie nielen v kuchyni, ale aj na terase. Kvetináče sú opatrené vnútornou vložkou, pod ktorou sa vytvorí zásobník zálievky, ktorá postupne preteká otvormi do nižších poschodí takže nehrozí preliatie.

Farba:zelená
Materiál:plast
Priemer:29,5 cm
Výška (cm):38 cm

Výber z recenzií :

Dobre sa polieva bylinky v tom vyzerajú veľmi dobre. Maximálna spokojnosť, odporučujem kúpiť.Praktické. Vzhľadovo dokonalé. Farba vyhovujúca. Pekný dizajn,farba.

Kvetináč na bylinky Coubi 3 poschodia, béžová

Kvetináče Coubi sú vhodné napr. pre vysádzanie bylinkami či inými drobnými rastlinkami ako napr. kalanchoe, fialky, šťastie alebo napríklad aj jahody … Vám spríjemnia prostredie nielen v kuchyni, ale aj na terase. Kvetináče sú opatrené vnútornou vložkou, pod ktorou sa vytvorí zásobník zálievky, ktorá postupne preteká otvormi do nižších poschodí takže nehrozí preliatie.

Farba:béžová
Materiál:plast
Priemer:29,5 cm
Výška (cm):38 cm

Výber z recenzií :

Veľmi pekný. Dostatočne veľký. 
Praktický, vkusný kvetináč. Rozmerom sa hodí i do interiéru. Farba je teplá, príjemná – ako na obrázku. Vyborný kvetináč nie len na bylinky, ale aj skalničky, či iné kvety. Šetrí priestor aj peniaze, ked ho využijete na balkóne namiesto drahého stojana na kvetináče. Dobrý materiál, ľahko sa poskladá. Kvalitný plast. Kúpené ako darček na narodeniny,a mali úspech. Vrelo odporúčam ! 
Kvetináče z našich tipov sa dobre hodia proste všade! Či už do kuchyne na bazalku alebo mätu, po okrasné bilinky na balkón alebo jednoduchá ozdoba do obývačky, na spríjemnenie vášho interiéru.
Kvetináče na bylinky zažívajú boom. Pre ďalšiu inšpiráciu vám odporúčame prelistovať si aj náš katalóg, konkrétne podkategóriu spomenutú nižšie.
V prípade, že si chcete prečítať niečo viac o kvetináčoch, prejdite na článok: AKO VYBRAŤ KVETINÁČ – TRUHLÍKY, NA BYLINKY ALEBO SAMOZAVLAŽOVACIE
Všetky kvetináče si môžete pozrieť v našom katalógu v podkategórii: Vintage a klasické kvetináče
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pridaj komentár