Nápady na jesenné dekorácie vchodových dverí

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

V prípade záujmu o konkrétne dekorácie, prejdite do e-shopu:

Jesenný veniec so šiškami, jablkami 

Jesenný veniec na dvere, stenu

Dekoračné figúrky

 

Magazín


 

Jesenné dekorácie vchodových dverí

 

Jesenné dekorácie – ako na ne. Po horúcom lete prichádza jeseň, kedy mnoho gazdiniek využíva svoj čas na dekorovanie záhrad a okolia predných dverí alebo priamo dverí. Nemôžeme to mať za zlé, pretože jednoznačne celkový výsledok poteší každé oko, okrem toho, že skrášli aj okolie vchodu.

V jeseni už máme k dispozícii množstvo dozretých plodov a rastlín zo záhrady, tak sa pozrime na to, ako ich pri dekorovaní môžeme využiť. Pri nedostatku materiálu sa poobzeráme aj po iných možnostiach, ako sú napríklad rôzne lampáše, lavičky a stoličky pri dverách a podobne. To v prípade, ak okrem vencov na dvere by sme sa pustili aj do niečoho väčšieho.
Naše fototipy na farebne zaujímavé materiály pre tvorbu dekorácií (ich kombináciou dosiahneme farebne vyrovnaný a hrejivý efekt jesenných tónov):

Nebojme sa použiť aj suchú kukuricu. S kusom zaujímavej látky a drevenej stoličky nepôsobí ako strašiak, ale ako zaujímavý doplnok. Ak máte trochu miesta pri vchodových dverách, nemusíte sa báť použiť aj trochu sena, slamy alebo suchú kukuricu.

Videli ste už kukuričné listy v kvetináči? Aj takto sa to dá!

 

Vchdové dvere s dekoráciami

Sudy nemusia byť len na víno a kapustu! Čo s nepotrebnými sudmi? Použijeme ako podstavec.

 

Krásne jesenné vence nielen na dverách.

Tipy na výrobu jesenných vencov

Ak sa chcete odlíšiť od iných a mať originálny veniec na dverách alebo stole, potom skúste si vlastnoručné vyrobiť jesenný veniec z listov z listnatých stromov, napr. z javora horského alebo mliečneho. Postupne upevňujte tieto listy na polystyrénový veniec, doplňte inými sušenými kvetmi, bobuľami alebo lístím a potom rozžiarte klasickými alebo led sviečkami, v prípade, že vyrábate veniec na stôl. Inšpirujte sa obrázkom hore pri výrobe vášho jesenného venca na sviatočný stôl. Podobný veniec si môžte vyrobiť aj z prírodných materiálov z ihličnatých drevín, pričom na ozdobenie môžete okrem rôznych bobuľovín a vetvičiek použiť aj rôzne šišky, žalude a rôzne lôžka pre tieto jesenné lesné plody.

Asymetrický prútený veniec

Tento veniec je tvorený z ovocia, listov, tekvičiek a šišiek. Sušené plátky pomaranča si môžete dokonca aj sami pripraviť sušením v rúre. Prútený veniec je možné dokúpiť v niektorej z galantérií. Dokonca je možné si zakúpiť celú sadu, na výrobu jesenných vencov, ktorá obsahuje umelé bobule, rastliny, listy, drevené dekorácie a iné. Obľúbeným polotovarom pri výrobe jesenných vencov je aj juta.

Viac nápadov pre jesenné dekorácie, ktoré potešia aj deti

 

Potešíme aj deti. Alebo postrašíme? Baba Jaga s paprikou namiesto nosa.

 

Suché lístie

Nemáte čo s deťmi robiť? Choďte do parku a nazbierajte suché lístia. Z lístia urobte dekoračné reťaze alebo vence.

Ak jesenné dekorácie skombinujete aj s kvetmi v črepníku nezabudnite ich polievať, alebo občasné zalievanie si zadovážte samozavlažovacie kvetináče.

Nemusíte mať ani nádherný veľký dom s obrovskými vchodovými dverami, aby ste si takýmto spôsobom na dlhú dobu skrášlili vchod a okolie domu.

Fantázii sa medze nekladú, ale trochu vám pomôžeme.

Naše tipy na dekoračné vence – jesenné a zimné dekorácie dverí

Ratanová hviezda “Ruža”, lososová: Na okno, na stenu alebo na Vaše domové dvere, táto bohato zdobená ratanová hviezda s lososovými ružami zahreje pri srdci každého okoloidúceho. Materiál Ratan/plast/textil. Rozmer Priem. 30 cm. V príjemných farbách hrejivej jesene a krásnych metalických farieb vianočných ozdôb. Jednoduchá a príjemná dekorácia aj z prírodných materiálov.

LED ratanová ozdoba s očkom na zavesenie. Popis: S veveričkou + muchotrávkou, S vypínačom, Prevádzka na batérie. Pre rozžiarené dni aj večery – táto bohato zdobená ratanová ozdoba s očkom na zavesenie je pôsobivým pútačom na Vašich dverách. Originálny veniec s figúrkami a LED osvetlením, ktoré poteší každé oko. Príjemné farby, vyrobené aj z prírodných materiálov.

 

Závesná dekorácia “Jesenné listy”. Listy akoby z javorového stromu, vyrezávané, postupne pod sebou. Pomerne dlhá dekorácia. Popis: Naša filigránska závesná dekorácia z lístkov v 3D vzhľade sa otáča v miestnosti už pri najmenšom vánku. Prekrásna jesenná dekorácia v trblietavých medených tónoch! Materiál PVC. Rozmer 16 x 55 cm. Vhodná na zavesenie na čokoľvek.

Ďalšie tipy na dekorácie nielen do záhrady nájdete v našom katalógu: Záhradné dekorácie

Jeden z tipov v našom katalógu: JESENNÉ DEKORÁCIE NA STÔL: KOŠÍK S BOBUĽAMI V PEKNÝCH FARBÁCH

LampášObal na kvetináč

 Lampáš, hviezda

Cena: 5,99 €

 Obal na kvetináč, 13 x 13 cm

Cena: 5,50 €

Kytica – levanduľa v kvetináči

Cena: 5,00 €

Video na našom kanáli s ďalšími doplnkami: Tipy na hrejivé jesenné dekorácie

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Tagged

Pridaj komentár