Nápady na jesenné dekorácie vchodových dverí

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Ak hľadáte konkrétne dekorácie, vyberte si podkategóriu e-shopu pre jesenné dekorácie:

Na balkón a záhraduKvetinové dekorácieDekoračné figúrky

 

Magazín


 

Jesenné dekorácie vchodových dverí

 

Jesenné dekorácie – ako na ne. Po horúcom lete prichádza jeseň, kedy mnoho gazdiniek využíva svoj čas na dekorovanie záhrad a okolia predných dverí alebo priamo dverí. Nemôžeme to mať za zlé, pretože jednoznačne celkový výsledok poteší každé oko, okrem toho, že skrášli aj okolie vchodu.

V jeseni už máme k dispozícii množstvo dozretých plodov a rastlín zo záhrady, tak sa pozrime na to, ako ich pri dekorovaní môžeme využiť. Pri nedostatku materiálu sa poobzeráme aj po iných možnostiach, ako sú napríklad rôzne lampáše, lavičky a stoličky pri dverách a podobne. To v prípade, ak okrem vencov na dvere by sme sa pustili aj do niečoho väčšieho.
Naše fototipy na farebne zaujímavé materiály pre tvorbu dekorácií (ich kombináciou dosiahneme farebne vyrovnaný a hrejivý efekt jesenných tónov):

Nebojme sa použiť aj suchú kukuricu. S kusom zaujímavej látky a drevenej stoličky nepôsobí ako strašiak, ale ako zaujímavý doplnok. Ak máte trochu miesta pri vchodových dverách, nemusíte sa báť použiť aj trochu sena, slamy alebo suchú kukuricu.

Videli ste už kukuričné listy v kvetináči? Aj takto sa to dá!

 

Vchdové dvere s dekoráciami

Sudy nemusia byť len na víno a kapustu! Čo s nepotrebnými sudmi? Použijeme ako podstavec.

 

Krásne jesenné vence nielen na dverách.

 

Potešíme aj deti. Alebo postrašíme? Baba Jaga s paprikou namiesto nosa.

 

Suché lístie

Nemáte čo s deťmi robiť? Choďte do parku a nazbierajte suché lístia. Z lístia urobte dekoračné reťaze alebo vence.

Ak jesenné dekorácie skombinujete aj s kvetmi v črepníku nezabudnite ich polievať, alebo občasné zalievanie si zadovážte samozavlažovacie kvetináče.

Nemusíte mať ani nádherný veľký dom s obrovskými vchodovými dverami, aby ste si takýmto spôsobom na dlhú dobu skrášlili vchod a okolie domu.

Fantázii sa medze nekladú, ale trochu vám pomôžeme.

Naše tipy na dekoračné vence – jesenné a zimné dekorácie dverí

Ratanová hviezda “Ruža”, lososová: Na okno, na stenu alebo na Vaše domové dvere, táto bohato zdobená ratanová hviezda s lososovými ružami zahreje pri srdci každého okoloidúceho. Materiál Ratan/plast/textil. Rozmer Priem. 30 cm. V príjemných farbách hrejivej jesene a krásnych metalických farieb vianočných ozdôb. Jednoduchá a príjemná dekorácia aj z prírodných materiálov.

LED ratanová ozdoba s očkom na zavesenie. Popis: S veveričkou + muchotrávkou, S vypínačom, Prevádzka na batérie. Pre rozžiarené dni aj večery – táto bohato zdobená ratanová ozdoba s očkom na zavesenie je pôsobivým pútačom na Vašich dverách. Originálny veniec s figúrkami a LED osvetlením, ktoré poteší každé oko. Príjemné farby, vyrobené aj z prírodných materiálov.

 

Závesná dekorácia “Jesenné listy”. Listy akoby z javorového stromu, vyrezávané, postupne pod sebou. Pomerne dlhá dekorácia. Popis: Naša filigránska závesná dekorácia z lístkov v 3D vzhľade sa otáča v miestnosti už pri najmenšom vánku. Prekrásna jesenná dekorácia v trblietavých medených tónoch! Materiál PVC. Rozmer 16 x 55 cm. Vhodná na zavesenie na čokoľvek.

 

Ďalšie tipy na dekorácie nielen do záhrady nájdete v našom katalógu: Záhradné dekorácie

LampášObal na kvetináč

 Lampáš, hviezda

Cena: 5,99 €

 Obal na kvetináč, 13 x 13 cm

Cena: 5,50 €

Kytica – levanduľa v kvetináči

Cena: 5,00 €

Video na našom kanáli s ďalšími doplnkami: Tipy na hrejivé jesenné dekorácie

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Tagged

Pridaj komentár