Drevený nábytok do záhrady

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

V prípade záujmu o konkrétny nábytok, prejdite do e-shopu:

Drevený záhradný nábytok ⇒ Pozrieť v e-shope

 


Ako si vybrať drevený záhradný nábytokPokračovanie článku:

Nábytok do exteriéru je dnes už dostupný v rôznych materiáloch. Oceľový a prútený nábytok sa viac hodí na balkóny a verandy, pričom tepaný kovový set pekne vynikne na terase. Drevený nábytok od lavičiek až po jedálenské stoly dobre zapadne práveže v záhradách. Je mnoho druhov dreva, z ktorých je možné vybrať si a ktoré bude dobre vyzerať v akejkoľvek záhrade.

Zostava nábytku Holly Fieldman, Cena: 249,90 €

Drevený nábytok  a kritéria jeho výberu

Kvalita: Ak nebudete presúvať váš záhradný nábytok na zimu niekam inam, potom vyberte nábytok, ktorý dobre odoláva zmene počasia v priebehu roka. Drevo na nábytku, ktoré bolo ošetrené (napr. moridlom), vydrží dlhšie ako nábytok, ktorý nebol. Nezabudnite, že aj sami si môžete dodatočne namoriť nábytok tak, ako vám to vyhovuje. Dodatočné náklady nie sú vysoké. Nábytok, ktorý bude nepretržite v exteriéri, by mal byť z tvrdého dreva, napríklad z teaku. Aby drevo nezmenilo farbu, taktiež sa odporúča nábytok pravidelne ošetrovať aspoň nejakým olejom.

Náklady: Určite si, akú sumu ste ochotní utratiť za nábytok. Ceny sú rôzne, v závislosti od druhu nábytku a dreva. Napríklad drevený nábytok z teaku je drahší ako z cédru.

Štýl: Vyberte si nábytok, ktorý dokonale zapadne vo vašej záhrade. Ak máte v záhrade veľa svetlých prvkov (napr. latkový plot), potom sa napríklad svetlá lavička dobre prepojí so zvyškom záhrady. Tmavšie odtiene dreva dobre zapadnú v záhradách s množstvom kríkov a stromov.

Funkcia: Z akých dôvodov potrebujete záhradný drevený nábytok? Potrebujete ho kvôli veľkým oslavám? Drevené lavičky sú určené pre približne tri osoby, zatiaľ čo zoskupenie niekoľkých stoličiek vyhovuje malým skupinám. Malé bočné stolíky poslúžia hosťom na odkladanie drinkov a veľké stoly pre servírovanie jedla.

Veľkosť: Pridržte sa veľkosti vašej záhrady. Odmerajte ju, aby ste si boli istí, že sa vám tam nábytok bezproblémovo zmestí.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Tagged

Pridaj komentár