Štóla na stôl – obrusy behúne vianočné a celoročné

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Naše tipy: V prípade záujmu prejdite do e-shopu.

 

Behúň Červené káro, 33 x 130 cm

Behúň Zväzok levandule béžová, 33 x 140 cm

Pozrieť všetky štóly

Po prejdení do e-shopu si môžete pozrieť kompletnú ponuku a aktuálne informácie aj ku štólam z našich tipov (ako napr. cena, dostupnosť, rozmery).

Štóla na stôl – podlhovastý obrus na stôl

V dnešnej dobe je kuchyňa miestom, kde sa stretávajú rodiny a priatelia, aby spoločne strávili čas pri príprave jedál a užívaní si chutného obeda či večere. Ako však vieme, každá kuchyňa potrebuje svoj vlastný štýl a atmosféru. Jednou z vecí, ktoré môžu vytvoriť tú správnu atmosféru, je obrus na stôl.

Behúň Červené káro, 33 x 130 cm – 75 % bavlna, 25 % polyester

Sviatočný behúň s krásnym motívom ozvláštni vašu jedáleň alebo kuchyňu a prinesie vám vianočnú náladu. Navyše ochráni stôl pred poškodením alebo znečistením. Materiál zaistí ľahkú údržbu.

Parametre a špecifikácia:
Farba: červená.
Materiál: 75 % bavlna, 25 % polyester.
Odporúčané pranie: 40 °C.
Rozmery: 33 x 130 cm.
Veľkosť: 33 x 130 cm.

Vianočný behúň zlatá, 32 x 140 cm – bez strapcov

Aj drobné nenápadné doplnky môžu dodať celej miestnosti štýl alebo ňou jednoducho oživiť. Behúň vám umožní zmenu interiéru v závislosti na príležitosti alebo nálade.
Fotografia je len ilustračná, behúň je dodávaný bez strapcov.

Parametre a špecifikácia

Farba:zlatá
Materiál:30 % bavlna, 70 % len
Odporúčané pranie:40 °C
Veľkosť:32 x 140 cm

Výber z recenzií:

Plusy a Mínusy: Ako na obrázku. Pevne drží tvar. Zdobil stôl na 50-tku. Poslúži aj na Vianoce. Vianočný dekoračný obrus sa nám veľmi páči a výborne ladí s obrusom, ktorý sme tiež kúpili na 4home. Po prvom vypratí – podľa pokynov na visačke – však stratil zo svojej zlatej farby, čo ma celkom sklamalo. Neviem ako bude vyzerať po ďalších vypratiach, takže uvidíme. Zatiaľ neutrálne hodnotenie. Jednoduchý, pekný, dobrý rozmer. Ideálny na oslavy a Vianoce. Už po 1. vypratí stratil zo zlatej farby. Spokojnosť s produktom, jednoduchý behúň, dá sa využiť aj mimo Vianoc keďže nemá vzor. 

Behúň Zväzok levandule béžová, 33 x 140 cm

Kvalitný látkový obrus, ktorý možno doplniť o ostatné vzorovo podobné doplnky do kuchyne z našej ponuky. Obrus s obľúbeným motívom levandule rozžiari každú kuchyňu.

Parametre a špecifikácia

Farba:béžová
Materiál:30 % bavlna, 70 % polyester
Odporúčané pranie:30 °C
Rozmery:33 X 140 cm

Výber z recenzií:

Plusy a Mínusy: Kúpené ako darček, potešilo. Krásny motív. Pevný materiál. Krásny behúň na stôl!! Neviem posúdiť, objednala som to svojej kolegyni. Ale jej sa to veľmi páčilo. Pevný kvalitný materiál. Dobrá kvalitná látka a poľná potlač. Splnilo očakávanie. Spĺňa účel, von do altánku ako stvorený. 

Vianočný behúň bronzová, 32 x 140 cm – 30 % bavlna, 70 % ľan

Aj drobné nenápadné doplnky môžu dodať celej miestnosti štýl alebo ju jednoducho oživiť. Behúň vám umožní zmenu interiéru v závislosti na príležitosti alebo nálade. S vianočným motívom pre tú najlepšiu atmosféru a pohodlie u vás doma.

Parametre a špecifikácia

Farba:hnedá
Materiál:30 % bavlna, 70 % len
Odporúčané pranie:40 °C
Veľkosť:32 x 140 cm

Výber z recenzií:

Plusy a Mínusy: Krásne prevedenie. Krásny behúň. Pekný vzhľad. Krásne pôsobí na bielom stole, mohol byt trošku dlhší. Vynikne na obruse pri vianočnom stolovaní.

Po prejdení do e-shopu vám odporúčame prečítať si všetky aktuálne hodnotenia daného produktu.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pridaj komentár