Spontex mop – s vedrom a žmýkacím mechanizmom

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Naše tipy: V prípade záujmu prejdite do e-shopu.

Full Action System Plus plochý mop

Express systém+ plochý mop + vedro

Pozrieť všetky mopy

Po prejdení do e-shopu si môžete pozrieť kompletnú ponuku a aktuálne informácie k mopom z našich tipov (ako napr. cena, dostupnosť, akcie).

Spontex mop s vedrom

Spontex Full Action System Plus plochý mop – rotačný

Kompaktná upratovacia sada rotačného strapcového mopu a vedra je vhodná pre všetky typy podláh. Žmýkanie je založené na dvoch úrovniach vo vedre, kde spodná úroveň slúži pre namočenie mopu a vrchná úroveň je určená pre vyžmýkanie mopu. Ľahko použiteľný rotačný systém zabezpečuje účinné vyžmýkanie mopu do požadovanej vlhkosti pre perfektné vytrenie.

Rotácia žmýkača sa zaisťuje jednoduchým pohybom hore a dolu na rukoväti tyče. Po vyžmýkaní sa vytieracia hlava automaticky sklopí do východiskovej pozície určenej k okamžitému vytieraniu. Určite oceníte, že vaše ruky neprídu do kontaktu s vodou. S týmto perfektným mopom bude vaša podlaha vždy čistá bez väčšej námahy pri vytieraní.

Technické parametre:
rozmery: (V x Š x H) 25 × 35 × 35 cm
objem vedra: 6 l – odporúčané množstvo vody k ryske MAX

Balenie obsahuje:
vedro
strapcový mop s tyčou
1 náhrada zadarmo ako darček
Parametre a špecifikácia
Dĺžka (cm): 35 cm
Hmotnosť: 2,7 kg
Šírka (cm): 35 cm
Výška (cm): 25 cm.

Express systém+ plochý mop + vedro

Spontex Mop Express System + prichádza s vylepšenou technológiou žmýkania. Oproti predchádzajúcej verzii chýba vo vedre žmýkací košík a mop vyžmýkate nasadením na tŕň a následným pohybom rukoväte. Výhodou je, že sa na špongii nedržia nečistoty (vlasy, chlpy a pod.), ktoré sa pri rotácii odstredia spolu s vodou. Kompatibilný s náhradným návlekom kat. č. 802383.

Sada obsahuje:
1x vedro
1x mop
1x poťah na mop

Špecifikácia:
360 stupňový rotačný mechanizmus zabudovaný v rukoväti mopu, ktorý veľmi účinne mop vyžmýka
mieru vyžmýkania určujete sami množstvom rotácií.
návlek z mikrovlákna zachytí všetky nečistoty a vlhkosť, a to aj bez použitia čistiacich prostriedkov, je vhodný pre všetky typy podláh
veľmi účinný pre upratovanie rohov a pozdĺž stien.
rozmer balenia: 50,3 x 30,2 x 29 cm.
Parametre a špecifikácia
Farba: modrá
Objem (l): 10 l.

Magic Hook systémový mop – menší mop na podlahu

MAGIC HOOK je plochý systémový mop s unikátnym systémom žmýkania bez námahy. Set obsahuje mop, návlek z mikrovlákna a kompaktné vedro s objemom 5 l s integrovaným žmýkačom.

Parametre:
tyč: dĺžka 130 cm
objem vedra: 5 l (po rysku max.)
výška vedra: 26 cm
rozmery vytieracej plochy: 35 x 14 cm.

Výber z recenzií pre mopy z našich tipov

Spontex Full Action System Plus plochý mop – rotačný

Plusy a Mínusy: Zatial najlepsi mop, aky som mala. Ľahko ovládateľný. Super pomocník,za super cenu. Náhrady mopu pasujú aj z inej značky výrobku a to je na tom dobré. Tento druh som už mala niekoľko rokov a už som ho potrebovala vymeniť takže opäť sa mi skvelo umýva. Iný mop už ani nechcem. Najväčšie plus je že neprídem vôbec do kontaktu rúk s vodou keďže som alergik a mocenie rúk vo vode mi nerobí dobre. Ľahká manipulácia, odporúčam. Vyhovuje mi jeho skladnosť a spôsob použitia. Celková spokojnosť s kupou.

Spontex Express systém+ plochý mop + vedro

Plusy a Mínusy: pokazila sa mi už rúčka mopu. som spokojná a odporúčam. handra sa aj na nízkej teplote zbehne a nedá sa už navliecť späť. Velmi dobry mop.Odporucila som dalsim. Podlaha je za chvilu sucha. Zaujímavý mop. Výborne odstreďuje vlhkosť . Žiaľ, hneď pri prvom použití sa odpojil mop od držiaka rukoväte (zmyla som asi polovicu miestnosti), pričom som neaplikovala žiadne násilne pohyby. Po náročnom nasadzovaní mopu k držiaku späť, vydrží mop s držiakom rukoväte pokope asi 20 pohybov. Potom sa to opätovne rozpadne. Za túto cenu som čakala lepšiu kvalitu. výborne odstreďuje. Mop sa oddeľuje od držiaka rukoväte a nedá sa s tým pracovať. Mop je super. Ale keď sa maličkosť zlomí, čo je dosť možné pri plaste, musíte si kúpiť zase celý Mop. To sklápacie sa nalomilo a celá sada musí ísť do koša
Super umýva. Šikovný. Zle spratné veľké vedro. Žiadne náhradné diely na trhu.

Po prejdení do e-shopu vám odporúčame prečítať si všetky aktuálne hodnotenia daného produktu.

Viac tipov na mopy nájdete v článku: ROTAČNÝ MOP NA PODLAHU – AJ RAPID CLEAN MOP

 

Alebo v katalógu: 4HOME RAPID CLEAN EASY SPIN ROTAČNÝ MOP NA PODLAHU

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pridaj komentár