Forma na tortu posuvná nastaviteľná – okrúhla, hranatá

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Naše tipy: V prípade záujmu prejdite do e-shopu.

Orion Forma na tortu posuvná, okrúhla

Orion Forma na tortu posuvná

Pozrieť všetky formy

Po prejdení do e-shopu si môžete pozrieť kompletnú ponuku posuvných foriem a aktuálne informácie aj ku formám z našich tipov (ako napr. cena, dostupnosť).

Forma na tortu posuvná nastaviteľná – nerezové

Forma na tortu posuvná, okrúhla – 15 až 30 cm

Posuvná forma na pečenie tort rôznych veľkostí. Kruhový tvar. Stačí vám len jediná forma a môžete piecť niekoľkoposchodové torty. Rozmery: priemer 15 až 30 cm.

Parametre a špecifikácia

Materiál:nerez
Ohrev v rúre:áno
Priemer:30 cm
Umývačka:áno
Výška (cm):7,5 cm

Výber z recenzií:

Plusy a Mínusy: Už dlhšie som zháňala obruč na plnenie poschodových tort pri vrstvení krémov. Prispôsobenie na rôznu veľkosť, mám rada pomôcky, ktoré šetria miesto :). Užitočná vec. Trochu labilnejšie. Teším sa, že si môžem prispôsobiť veľkosť korpusu, aký momentálne potrebujem. Prispôsobivosť veľkostí.

Orion Forma na tortu posuvná – obdĺžník

Posuvná forma na pečenie tort rôznych veľkostí a tvarov. Stačí vám len jediná forma a môžete piecť niekoľkoposchodové torty. Obdĺžnik, v. 6 cm, šírka od 20 do 38 cm, dĺžka od 24 do 46 cm.
Materiál: nehrdzavejúca oceľ

Parametre a špecifikácia

Hĺbka (cm):38 cm
Materiál:nerez
Ohrev v rúre:áno
Šírka (cm):46 cm
Umývačka:áno
Výška (cm):6 cm

Výber z recenzií:

Plusy a Mínusy: Super. Spokojnosť. Výhodný na pečenie piškóty a dobrý materiál. Forma je veľmi výhodná na zhotovenie zákuskov so želatínou (nerozteká sa pomimo). Jednička. Super pomôcka. Môžem potvrdiť perfektnú spoluprácu pri uzatváraní objednávky. Slušné a korektné jednanie. Bezproblémové dodanie produktu do miesta bydliska. Ďakujem. Vypadá dobre, ale ešte som ju nepoužila. Dobrá cena. Výrobok som ešte nepoužila, ale je celkom dobrej kvality. Verím, že bude dobrým pomocníkom pri pečení.

Tescoma Nastaviteľná forma na tortu okrúhla DELÍCIA – priemer 30 cm

Nastaviteľná forma na okrúhle torty DELÍCIA s priemerom od 16 cm do 30 cm. Formu roztiahnite na požadovanú veľkosť, kovovú objímku posuňte cca 2 cm od voľného konca. Používajte hustejšie, menej tekuté cesto. Vyrobené z prvotriednej nehrdzavejúcej ocele. Vhodné do elektrickej, plynovej i teplovzdušnej rúry. Jednoduchá údržba. 3 roky záruka.

Parametre a špecifikácia

Hmotnosť:0,26 kg
Materiál:nerez
Priemer:30 cm
Umývačka:áno
Výška (cm):8,5 cm

Výber z recenzií:

Plusy a Mínusy: S jedným výrobkom sa dá urobiť viacero veľkostí. Výborná forma, šetrí miesto v kuchyni. Jednoduchá na manipuláciu. Nepodteká (iba fakt minimálne pri riedkom ceste). Drží si nastavenú veľkosť (neotvára sa ani nezmenšuje). Kruhový tvar nie je úplne pravidelný (hlavne pri väčších priemeroch). Jedna forma na rôzne veľkosti korpusu. 

Po prejdení do e-shopu vám odporúčame prečítať si všetky aktuálne hodnotenia daného produktu.

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pridaj komentár