Džbán s pohármi – aj na záhradu

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Naše tipy: V prípade záujmu prejdite do e-shopu.

4Home Sada džbánu a 4 pohárov Summer Hot&Cool

4Home Sada džbánu a 4 pohárov Raindrop Hot&Cool

Momentálne nedostupná

Pozrieť ostatné sady

Po prejdení do e-shopu si môžete pozrieť kompletnú ponuku a aktuálne informácie aj ku džbánom z našich tipov (ako napr. cena, dostupnosť).

Džbán s pohármi – sada aj na letné občerstvenie

Džbán s pohármi je často neodmysliteľným riadom pre letné posedenia na záhrade, ale aj pri pohostení návštev v akomkoľvek čase. Tieto sady spolu dizajnovo pekne ladia, dostupné sú už vo viacerých štýloch, t.j.do moderných kuchýň, ale aj kuchýň vo vintage štýle. Následné čistenie je možné aj v umývačke.

4Home Sada džbánu a 4 pohárov Summer Hot&Cool – množstvo recenzií

Praktický džbán a 4 poháre v jednoduchom hladkom dizajne poslúžia na servírovanie nápojov nielen v lete. Vďaka praktickému objemu džbánu 1,3 l pohodlne pohostíte celú rodinu. Má praktické nerezové viečko s kvalitným tesnením, ktoré nápoje ochráni napríklad pred otravným hmyzom, a navyše skvele dopĺňa jednoduchý dizajn.

Sada Summer je ručne vyrobená z ľahkého žiaruvzdorného borosilikátového skla. Výhodou borosilikátového skla oproti sklu tradičnému je jeho vysoká odolnosť voči vysokým a nízkym teplotám, mechanickému poškodeniu a pôsobeniu chemikálií.

Sada obsahuje:
4x pohár 420 ml.
1x sklenený džbán s viečkom 1300 ml.
Parametre a špecifikácia.
Farba: číra.
Materiál: sklo.
Mikrovlnka: nie.
Počet kusov v sade: 5 ks.
Priemer: 11 cm.
Umývačka: áno.
Výška (cm): 26 cm.

Výber z recenzií ku džbánu s pohármi v modernom dizajne

Plusy a Mínusy: pekné, efektné, užitočné,uzavretá nádoba ako plus. krásna karafa z kvalitného skla. Krásne štýlové, veľmi spokojná som. Šikovná sada, sklo je však veľmi tenké a ľahko sa obije/rozbije. pekný vzhĺad, dobrá cena, praktičnosť. Výborná sada na letné drinky. Džbán pôsobí veľmi jemne vďaka tenkému sklu, vrchnák s otvormi z neho robí šikovného pomocníka.

Po prejdení do e-shopu vám odporúčame prečítať si aj všetky aktuálne hodnotenia daného produktu.

4Home Sada džbánu a 4 pohárov Raindrop Hot&Cool – 1,3 l

Univerzálna servírovacia sada Raindrop zaručene dodá vašim nápojom štýl. Praktický džbán a 4 poháre v originálnom dizajne s decentným plastickým vzorom na stenách poslúžia na servírovanie nápojov nielen v lete. Vďaka praktickému džbánu s objemom 1,3 l pohodlne pohostíte celú rodinu. Má nerezové viečko s kvalitným tesnením, ktoré ochráni nápoje napríklad pred otravným hmyzom, navyše skvele dopĺňa jednoduchý dizajn.

Sada Raindrop je ručne vyrobená z ľahkého žiaruvzdorného borosilikátového skla. Výhodou borosilikátového skla oproti sklu tradičnému je jeho vysoká odolnosť voči vysokým a nízkym teplotám, mechanickému poškodeniu a pôsobeniu chemikálií.

Sada obsahuje:
4x pohár 360 ​​ml.
1x sklenený džbán s viečkom 1300 ml.
Parametre a špecifikácia:
Farba: číra.
Materiál: sklo.
Počet kusov v sade: 5 ks.
Umývačka: áno.

Výber z recenzií ku džbánu so 4 pohármi 

Plusy a Mínusy: Pekná a praktická sada. pekné, efektné, užitočné,uzavretá nádoba ako plus. Perfektná sada! Nielen že dobre vyzerá, ale je aj mimoriadne ľahučká a uzáver na džbáne má aj sitko na zachytávanie hrubších častí nápoja. Nádherné vyhotovenie, ľahký materiál
Vrchnák s dvoma otvormi na nalievanie – sitko (využijete pri nápojoch s bylinkami alebo ovocím) a väčší otvor.
Na studené i horúce nápoje. Vhodné do umývačky, jednoduché čistenie.

Po prejdení do e-shopu vám odporúčame prečítať si aj všetky aktuálne hodnotenia daného produktu.

 

 

 

 

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pridaj komentár