Tipy na benzínové kosačky s pojazdom a mulčovaním

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Naše tipy: V prípade záujmu prejdite do e-shopu

AL-KO Comfort 46.0 SP-B + 5 rokov záruka

AL-KO Premium 520 VS-B + 5 rokov záruka

Pozrieť všetky kosačky – Tpd.sk

Po prejdení do e-shopu si môžete pozrieť kompletnú ponuku predajcu (Tpd.sk) a aktuálne informácie ku našim tipom (cena a momentálna dostupnosť).

Popis našich tipov z tabuľky – kosačky s pojazdom a mulčovaním

AL-KO Comfort 46.0 SP-B – funkcia 4v1 – motor Briggs & Stratton 500 E

Úsporný 1-rýchlostný pohon kolies.
Teleso z oceľového plechu s technológiou MaxAirflow pre najlepšie kosiace a chytacie vlastnosti.
Pohodlné centrálne nastavenie výšky rezu.
Ergonomicky tvarované riadidlá s pohodlnou rukoväťou.
Guľôčkové kolesá XXL pre ľahký priebeh.
4IN1funkcia (kosenie, chytanie, mulčovanie, bočné vyprázdňovanie).
Pohodlné prenášanie vďaka prednej rukoväti.

Vysoký stupeň inovácie a moderný dizajn. Všetky tieto kombinujú naše benzínové kosačky na trávu „Comfort“, vďaka ktorým sú ideálnym partnerom pre vašu starostlivosť o trávnik.

Elegantná a pohodlná, preto sa predstavuje benzínová kosačka Comfort 46.0 SP-B od AL-KO. Táto kosačka bola vyvinutá v Nemecku a vyrobená v Rakúsku. Ponúka najvyššiu kvalitu. Vďaka modernému dizajnu je pútavý v každej záhrade. Životnosť benzínovej kosačky na trávu sa zvyšuje pomocou vybraných komponentov a materiálov. S kosačkami na trávu „Comfort“ sa kosenie na trávu stane potešením.

Technické podrobnosti benzínovej kosačky na trávu Comfort 46.0 SP-B

Benzínová kosačka Comfort 46.0 SP-B so šírkou záberu 46 cm zaručuje rýchly pokrok aj v stredne veľkých záhradách (do 1100 m²). Výška kosenia sa nastavuje centrálne v 7 krokoch od 30 mm do 80 mm. Naša kosačka je poháňaná motorom Briggs & Stratton 500 E s výkonom 2,0 kW. Vďaka jednorýchlostnému pohonu kolies a kolesám XXL s plynulým chodom je pokrok v záhrade bez námahy. Funkcia 4IN1 ponúka kosenie, chytanie, mulčovanie a bočné vyhadzovanie trávnika. Ergonomicky tvarovaná rukoväť zvyšuje komfort pri práci. Vďaka mimoriadne vysokému krytu z oceľového plechu s technológiou MaxAirflow sa odrezky na trávu dostanú na zadnú stranu 60 l zberača trávy s ukazovateľom hladiny, čo znamená, že je naplnená hore, a preto sa musí menej často vyprázdňovať.

AL-KO Premium 520 VS-B + 5 rokov záruka – Briggs & Stratton 500 E – 4 – taktný

Stredné a pohodlné nastavenie výšky kosenia.
Pohon kolesa s plynulou reguláciou rýchlosti.
Predná rukoväť pre pohodlnú prepravu.
Guličkové kolesá XXL pre ľahké tlačenie a dobrú trakciu.
4IN1funkcia (kosenie, chytanie, mulčovanie, bočné vyprázdňovanie).
Teleso z oceľového plechu s technológiou MaxAirflow pre najlepšie kosiace a chytacie vlastnosti.
Ergonomicky tvarované riadidlá a vďaka EasyDrive Cockpit aj riadidlá optimalizované pre uchopenie.

Vysoký stupeň inovácie a moderný dizajn. Naše „prémiové“ benzínové kosačky na trávu to všetko kombinujú a stávajú sa tak ideálnym partnerom pre vašu starostlivosť o trávnik.

Benzínová kosačka Premium 520 VS-B

Elegantné a pohodlné, tak sa predstavuje benzínová kosačka Premium 520 VS-B od AL-KO. Táto kosačka bola vyvinutá v Nemecku a vyrobená v Rakúsku. Ponúka najvyššiu kvalitu. Vďaka modernému dizajnu je pútavý v každej záhrade. Životnosť benzínovej kosačky na trávu sa zvyšuje pomocou vybraných komponentov a materiálov. S kosačkami „Premium“ sa kosenie trávy stane potešením.

Technické podrobnosti benzínovej kosačky Premium 520 VS-B

Benzínová kosačka Premium 520 VS-B so šírkou záberu 51 cm zaručuje rýchly pokrok aj vo veľkých záhradách (až do 1800 m²). Výška kosenia sa nastavuje centrálne v 7 krokoch od 30 mm do 80 mm. Vďaka motoru Briggs & Stratton s výkonom 2,6 kW a pohonu kolies (s reguláciou otáčok od 2,5 do 4,5 km / h) v kombinácii s kolesami XXL s plynulým chodom je kosenie záhrady (aj na svahu) bez námahy. Funkcia 4IN1 ponúka kosenie, chytanie, mulčovanie a bočné vyhadzovanie trávnika. Optimálny kokpit s ľahko prístupnými, dômyselnými ovládacími prvkami a príjemnou mäkkou rukoväťou robí kosenie trávnika potešením. Vďaka mimoriadne vysokému krytu z oceľového plechu s technológiou MaxAirflow sa strih trávy dostane až k zadnej časti zberača 70 l trávy s indikátorom hladiny, čo znamená, že je naplnený na vrchol, a preto sa musí menej často vyprázdňovať. Integrovaná rukoväť na prednej časti kosačky „Premium“ je ideálna na prepravu, skladovanie (vynikajúca funkcia) kosačky alebo na jej zdvíhanie po schodoch alebo prekážkach v záhrade.

Pohon: Benzínový.
Motor: B&S 675 EXi.
4 – taktný.
Príkon: 2600 W.
Pojazd: Áno.
Záber kosenia: 51 cm.
Kôš: 70 l.
Nastavenie výšky: 30-80 mm.
Hmotnosť: 34.9 kg.
Doporučená plocha kosenia: 1800 m².

Všetky kosačky si v tomto katalógu môžte pozrieť v podkategórii: KOSAČKY – ELEKTRICKÉ, BENZÍNOVÉ, STRUNOVÉ

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Pridaj komentár