Najlepšie hodnotené elektrické kosačky Hecht

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Výber kosačiek s najlepším hodnotením (recenziami) od zákazníkov.

Najlepšie hecht kosačky

Elektrická rotačná kosačka bez pojazdu HECHT 1845

Parametre:
Príkon motora (W) 1800
Odporúčaná plocha trávnika až do 1000 m2
Šírka rezu (cm) 46
Žacia výška 30 – 75 mm
Objem zberného koša (l) 60
Obsah balenia Zberný kôš 60l, mulčovacia sada

Cena: 179,99 € (k 7.6.2018)

Pozrieť v e-shope

Elektrická rotačná kosačka Hecht 1803 S 5 in 1

Parametre:
Príkon motora (W) 1800
Odporúčaná plocha trávnika až do 1200 m2
Šírka rezu (cm) 46
Žacia výška 30 – 75 mm
Objem zberného koša (l) 60
Obsah balenia Zberný kôš 60l, mulčovacia sada

Cena: 239,90 € (k 7.6.2018)

Pozrieť v e-shope

Elektrická kosačka bez pojazdu HECHT 1434

Parametre:
Príkon motora (W) 1400
Odporúčaná plocha trávnika až do 600 m2
Šírka rezu (cm) 34
Žacia výška 25 – 65 mm
Objem zberného koša (l) 35
Obsah balenia Plastový zberný kôš 35l

Cena: 75,99 € (k 7.6.2018)

Pozrieť v e-shope

Pozrieť ďalšie kosačky

 

Najlepšie kosačky s elektrickým napájaním

Elektrická kosačka má mnoho výhod. Ak máte menší dvor alebo kosačku s akumulátorom, môžete nájsť veľa výhod pri využívaní elektrickej varianty. Tu je len niekoľko z nich.

Hluk
Elektrická kosačka je prakticky tichá. Určite možno očakávať určitý hluk, ale keďže motor nie je štandardne poháňaný palivom, nebude mať rovnaké decibely zvuku. Hluk z tradičnej kosačky vám v skutočnosti môže pri dlhodobom použití spôsobiť poškodenie sluchu. Pri elektrickej kosačke sa nebudete musieť obávať o svoj sluch a aj vaši susedia to určite ocenia!

Žiadny benzín a oleje
Pri elektrickej kosačke sa nebudete musieť zaoberať obstarávaním benzínu alebo olejov pre váš motor. Ak motor vyžaduje mazivo, zvyčajne to bude iný druh oleja ako tradičný typ používaný v motoroch. Toto si vyžaduje ďalšiu starostlivosť a náklady. V prípade, ak na to zabudnete, alebo vám zostane málo benzínu v nevhodnej chvíli, ušetrite si pri elektrickej kosačke aj čas a nervy. V prípade benzínu a olejov nám stále hrozí, že sa náhodne môžu dostať do prostredia a znečistiť ho. Elektrickou kosačkou sa eliminuje možnosť náhodného úniku do prostredia.

Ekologická
Určite mnohým z nás záleží na ochrane životného prostredia. V priebehu rokov sme zaznamenali fluktuáciu cien benzínu, od vyšších po nižšie ceny. Najlepšia kosačka z hľadiska životného prostredia je elektricky poháňaná. Vzhľadom k tomu, že nevyžaduje žiadny benzín, nebudú sa až tak míňať prírodné zdroje, keď sa staráte o váš trávnik. Aj keď sa to nezdá, celosvetovo sa míňa obrovské množstvo benzínu v zariadeniach na kosenie trávy.

Úspora nákladov a jednoduchšia na používanie

Nielenže znižujete náklady na spotrebu benzínu používaním elektrickej kosačky, ale aj náklady na údržbu, keďže bývajú nižšie. Môžete ušetriť na oleji a olejových filtrov a ďalšej údržby, ktorá je potrebná pre tradičný benzínový motor. Elektrické kosačky môžu stáť o niečo viac na začiatku, ale v dlhodobom horizonte sú finančne nenáročnejšie.

Najlepšie kosačky by mali byť ľahké a ľahšie tak ovládateľné. To znižuje čas strávený kosením trávnika, pretože sa s ňou ľahšie manévruje. Dokonca aj veľký trávnik sa môže ľahšie kosiť, ak si to rozdelíte do sekcií.
Elektrická kosačka môže byť neoceniteľným prínosom pre každého, kto chce udržať svoj trávnik nádherný za primeranú cenu a námahu. Pri výbere kosačky vám, ale radšej odporúčame poradiť sa ohľadom výkonu a predpokladanej plochy kosenia.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.
Tagged ,

Pridaj komentár